Premiery filmowe w PolsatboxGo

PolsatBoxGo – nowa platforma sygnowana przez grupę Polsat, to tysiące godzin transmisji sportowych, seriale, programy telewizyjne oraz co dla niektórych najważniejsze – premiery filmowe.

Filmy, które obejrzysz na PolsatBoxGo

Największą zaletą nowej platformy Polsatu, jest to, że możesz oglądać najnowsze światowe premiery polskiego i zagranicznego kina, be konieczności wychodzenia z domu. To na przykład film „Martin Eden” – w tym genialnym ujęciu powieści Jacka Londona o tym samym tytule, Luca Marinelli gra samouka, który porzuca klasę robotniczą, by przyjąć ideologię niszczących duszę i świat burżuazji. Z kolei „Ratusz” to obraz gdzie Frederick Wiseman, jeden z najwspanialszych i najbardziej hojnych kronikarzy Ameryki, zabiera cię do ratusza w Bostonie, gdzie mężczyźni i kobiety pomagają sprawić, by miasto — i demokracja — działały. „Bacurau” – Ten film łączy w sobie różne gatunki filmowe, aby wywrócić klasyczną historię miasta zmuszonego do walki poza złem. „Nigdy, rzadko, czasami, zawsze” to zaś opowieść o trudnym dążeniu nastolatka do aborcji.

PolsastBoxGo – jak obejrzeć te wszystkie filmy?

PolsatBoxGo zastąpił 1 września 2021 znaną Iple i jest pierwszym tego typu produktem na rynku. Łączy w sobie telewizję internetową i platformę streamingową w rodzaju Netflixa. W efekcie otrzymujemy klasyczną ofertę w postaci kilkuset kanałów telewizyjnych, a jednocześnie dostęp do setek filmów, seriali i programów telewizyjnych, które zostały wyprodukowane przez takie stacje jak HBO, Polsat czy AXN.

Wszystko to jest dostępne bez konieczności podpisywania umowy na długie lata i określania lokalizacji gdzie będzie odtwarzana telewizja. Elastyczna umowa, którą można wypowiedzieć w ciągu miesiąca, bez koniecznych formalności i możliwość oglądania telewizji i filmów na dowolnym urządzeniu, takim jak laptop, tablet, smartfon, sprawia, że ta oferta jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku medialnym.

Oferta została podzielona na pakiety. Najbardziej prestiżowy – premium, to ponad 100 kanałów oraz dostęp do biblioteki z wieloma filmami i serialami. Inny pakiet pozwala na dostęp do kilkudziesięciu kanałów sportowych. Pozwala na obejrzenie nawet 32 tysięcy godzin transmisji każdego miesiąca. Dzięki temu możesz śledzić rozgrywki ligi polskiej, angielskiej, francuskiej czy włoskiej, a także zawody sportowe w siatkówce, boskie czy nawet golfie. Wszystko w najwyższej rozdzielczości i w czasie który nam odpowiada. Każdy program można bowiem nagrać, odtwarzać w dowolnej chwili, a nawet zatrzymać, kiedy na przykład chcemy przygotować sobie kolacje czy wziąć szybki prysznic.